HAKKIMIZDA

30 yıllık sektör deneyimimiz ve memnun müşterilerimiz ile tekstil konfeksiyon hazır giyim alanında lider olma yolunda ilerliyoruz.

Büyük ve başarılı bir tekstil hazır giyim üretimi firması olmayı hedefleyen, kendi sektörünün bilgi birikimi ile, sürekli kendini geliştirmeye çalışan bir firmadır.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan yönetim anlayışı, kalite ve yenilikcilik odaklı misyonu ile emin adımlarla ilerleyen GBH Tekstil güvene dayalı müşteri ilişkileri ile uluslararası pazarda tanınmış markaların ürünlerine baskı yapmaktadır.

KKaliteli,istikrarlı ve Avrupa standartlarına uygun sektöründe güçlü ve etkili bir firma olarak en üst kalite ve hizmet sunmaktadır. Firmamız arge çalışmaları ile tekstil sektöründe müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarını kaliteli ürün ve hizmet anlayışı içerisinde karşılayabilmektedir.

VİZYONUMUZ

Üretilen ürünün, kalite kontrolü yerine kalitenin üretilmesini benimseyen şirketimiz sıfır hata ilkesini hedefleyerek yola çıkmıştır.
Gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakmanın ancak bugün ki çabalarla mümkün olacağının bilincinde olan Hazır Giyim Tekstil üretimde çevreye ve insan sağlığına zararsız ekolojik ürünler kullanmaktadır.